Вперше в історії! В Ізраїлі чоловікові виростили нову ногу з жиру

63,8 т.
Вперше в історії! В Ізраїлі чоловікові виростили нову ногу з жиру

В Ізраїлі стартап Bonus Biogroup розробив спосіб вирощування в лабораторії кісткових клітин для пересадки хворим з серйозними дефектами кісток.

Кістку виготовляють з жиру пацієнта, вирощують протягом 2 тижнів і вводять в область дефекту. За лічені місяці хворі одужують, і у них повністю відновлюється функціональність, передає isralike.org.

Такий випадок стався з Дані Якобсоном, у якого була роздроблена ліва нога. Але після лікування він зміг не тільки ходити без милиць, а й займатися спортом.

Рентгенівські знімки показують зростання кістки з жирових клітин. Зліва направо: в день пересадки, через 1, 6, 10 тижнів і в кінці процесу
Відео дня

За словами гендиректора компанії Bonus Biogroup, доктора Шая Мерецького, в світі раніше ще нікому не вдавалося виростити людські тканини поза організмом хворого. Очікується, що такий метод лікування буде застосовуватися по всьому світу вже через три роки.

Дані Якобсон після лікування за новим методом

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені знайшли спосіб вирощувати нові зуби за допомогою спеціального білка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки