Впливати на мозок через смартфон: вчені винайшли унікальний пристрій

16,3 т.
Впливати на мозок через смартфон: вчені винайшли унікальний пристрій

Американські і південнокорейські вчені винайшли бездротової імплант, який здатний впливати на нейрони мозку за допомогою світла і препаратів.

Як передає Science Daily, ним можна керувати через простий додаток на смартфоні за допомогою Bluetooth, задаючи певну послідовність світлових і лікарських стимулів.

До складу імпланта входять змінний картридж з дозою препарату, мікрофлюідні канали та крихітні світлодіоди. Експерименти можуть тривати кілька місяців, оскільки саме на такий термін вистачає дози препарату.

За словами вчених, технологію вже перевірили на мишах. Вона дозволить проводити нейробіологічні дослідження на недоступному раніше рівні і допоможе дізнатися більше про роботу мозку і отримати дані про депресію, хронічний біль і хворобу Альцгеймера.

Відео дня
Вчені придумали, як впливати на мозок через смартфон

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вченим вдалося вперше оживити мертвий мозок завдяки системі BrainEx.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки