"Всі помруть": прийнято рішення по скандальному заступнику Супрун

24,0 т.
'Всі помруть': прийнято рішення по скандальному заступнику Супрун

Дисциплінарна комісія доручить експертним установам з'ясувати, чи містять висловлювання заступника глави МОЗ Олександра Лінчевського ознаки образи і приниження гідності.

За словами голови комісії, приймати рішення з даного питання неможливо поспіхом, оскільки "питання моралі і етики майже не регулюються законом". Такі висновки були зроблені під час засідання комісії в четвер, 7 червня, передає ТСН.

Відзначається, що на початку засідання під прицілом численних телекамер виступив сам Лінчевський. Він попросив вибачення за те, що якісь його слова могли "зачепити так багато людей". За його словами, він просто "не підібрав потрібне формулювання".

Відео дня

Після обговорення, комісія пішла в дорадчу кімнату і за закритими дверима обговорила, що робити далі.

Прийнято рішення по скандальному заступнику Супрун
Прийнято рішення по скандальному заступнику Супрун
Прийнято рішення по скандальному заступнику Супрун

"Комісія прийшла до такого висновку: звернутися до Науково-дослідному інституту судової експертизи, якщо у членів комісії будуть ще пропозиції, то і в інших експертних установ, з пропозицією провести експертизу фрагмента висловлювань Олександра Володимировича Лінчевського і дати висновок про те, вирваний цей фрагмент з контексту", - сказано в результатах наради.

Комісія попросить експертів вивчити і стенограму засідання, і аудіозапис.

"Надати висновок про те, на думку експертів, містять ці фрагменти образу, що зачіпають честь і гідність громадян чи ні. І дати відповідь на інші питання, які ми сформулюємо. Наступне засідання комісії провести в понеділок, 11 червня", - йдеться в заяві .

Як повідомляв OBOZREVATEL , 2 червня Лінчевський заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть". Пізніше чиновник вибачився за те, що скандал образив близьких важкохворих людей і їх самих, проте уточнив, що його слова про недоцільність лікування нібито були вирвані з контексту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки