"Супрун і її заступник - фашисти": в Національній медпалаті зробили гучну заяву

25,1 т.
'Супрун і її заступник - фашисти': в Національній медпалаті зробили гучну заяву

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сповідує ідеологію нацизму і втілює їх принципи в життя.

З такою заявою в ефірі ObozTV виступив відповідальний секретар національної медичної палати України Сергій Кравченко.

"У нас пані Супрун і її сім'я є, на жаль, є прихильниками такої фігури часів Другої світової війни як Мельник (лідер Організації українських націоналістів. - Ред). Тому вони сповідують такі цінності, які більше схожі на цінності фашизму і націоналізму. Я вважаю, що Уляна Супрун - нацист і навіть фашист", - заявив він.

Відео дня

За його словами, підтвердженням цього є ставлення міністра до медичної галузі.

"Є дві тези, дефініції того, що таке медична галузь, медична допомога та медзабезпечення. Це право або привілей? Пані Супрун вважає, що це привілей. Так само вважає Республіканська партія США", - додав медик.

Також Кравченко стверджує, що це не тільки його особиста думка.

"На минулому засіданні комітету охорони здоров'я про це заявив Олег Мусій (нардеп, екс-міністр охорони здоров'я. - Ред). Він чітко сказав, що вона сповідує цінності фашизму", - додав лікар.

Крім того, Кравченко вважає, що про це свідчать заяви її заступника Олександра Лінчевського щодо лікування онкохворих.

"Те ж саме в 30-х роках заявляв міністр охорони здоров'я нацистської Німеччини. Вони сповідували принцип, що завдяки хворобам, вони очистять націю. Всі діяння Уляни Супрун і її заступників про це свідчать. Крім того, вона в 2016 році заявила, що держпрограми по боротьбі з онкологічними хворобами не буде і лікувати онкохворих вони не будуть", - констатував він.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, заступник Супрун заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

Пізніше Лінчевський вибачився за те, що скандал образив близьких важкохворих людей і їх самих, проте уточнив, що його слова про недоцільність лікування нібито були вирвані з контексту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки