Як допомогти своєму імунітету працювати на повну: 8 правил

12,7 т.
Як допомогти своєму імунітету працювати на повну: 8 правил
  1. Сон –– хочете щоб усі системи в організмі відновлювалися? Лягайте спати того дня, коли встали.

  2. Їжте достатньо білка – м'ясо, риба, яйця, сир, квасоля, горох, нут, йогурт.

  3. Пийте більше води та менше алкоголю

  4. Киньте курити та частіше виїжджайте за місто подихати свіжим повітрям

  5. Щоденна зарядка – творить дива з тілом загалом. Зміцнює серце, корисна для суглобів, посилює лімфоток, покращує дихальну систему.

  6. Медитуйте 5 -15 хв у тиші з акцентом на вдих і видих із заплющеними очима – це "прання" нашого мозку від інформаційної щоденної інтоксикації.

  7. Усміхайтеся, спілкуйтеся з близькими і більше жартуйте навіть коли все не так вже й райдужно.

  8. Заберіть із раціону: ковбаси, смажене, надлишок ккал із солодощів…додайте овочі, ягоди та фрукти, каші та зелень. У нашому кишечнику живе наш імунітет, і клітковина потрібна як ніколи.

Будьте другом свого організму, а не ворогом.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки