Як захиститися від стресів: поради фахівців фармкомпанії "Здоров'я"

14,0 т.
Як захиститися від стресів: поради фахівців фармкомпанії 'Здоров'я'

Стреси підстерігають щодня й на кожному кроці. Неважливо, емоційно позитивна чи негативна подія — це колосальний струс для організму. Що говорити про затяжні воєнні дії, від яких багато людей поринають у безодню безвиході й апатії, втрачають сон і спокій.

Загострення захворювань на тлі тотального стресу лише посилюють безрадісну картину. Допомогти при затяжній депресії, що переходить у соматичні захворювання, може заспокійливий засіб комплексної та безпечної дії.

Саме до таких препаратів відноситься лінійка лікарських препаратів Флорісед-Здоров'я, виробництва фармацевтичної компанії "Здоров'я". П'ятірка лікарських трав — валеріана, собача кропива, хміль, м'ята і солодка — доповнюють фармакологічні властивості один одного і м'яко заспокоюють, забезпечуючи ефективність і безпеку застосування.

Відео дня
  • Трава собачої кропиви має заспокійливу дію на ЦНС, уповільнює ритм серця, збільшує силу серцевих скорочень і знижує артеріальний тиск;
  • Коріння та кореневища валеріани покращують роботу нервової системи, знімають збудливість, нормалізують серцеву діяльність;
  • Шишки хмелю відновлюють сон, регулюють обмін речовин в організмі, знімають головний біль;
  • Лист м'яти та корінь солодки посилюють секрецію травних залоз, підвищують апетит, покращують водно-сольовий обмін в організмі, знижують прояви алергічних реакцій.
Як захиститися від стресів: поради фахівців фармкомпанії ''Здоров'я''

Флорісед-Здоров'я - седативний фітопрепарат при легких формах неврастенії та неврозів, для зняття проявів стресу, допомагає при серцево-судинних неврозах з кардіалгією і артеріальною гіпертензією, нормалізує сон, допомагає при зниженні пам’яті і концентрації уваги, незамінний для адаптації організму та усунення нервозності при вікових змінах у жінок (клімактеричний синдром).

Флорісед-Здоров'я Форте — достатньо однієї капсули на день для адаптації організму до перевантажень, зняття психоемоційної напруги на роботі та у побуті, нормалізації засипання вночі. Має м’який заспокійливий ефект, зменшує підвищену чутливість до зовнішніх подразників і пов’язані з цим прояви вегетативної дисфункції. Незамінний для людей, які страждають від перевтомлення.

При тривалому застосуванні препарати не викликають медикаментозної залежності

Фахівці компанії бажають усім міцного здоров’я! Та нагадують, що всі ліки повинні бути застосовані тільки за потребою та призначенням лікаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки