Які зміни з організмом відбудуться у разі відмови від алкоголю на 28 днів: експерти відповіли

Які зміни з організмом відбудуться у разі відмови від алкоголю на 28 днів: експерти відповіли

У святковий період багато хто зловживає алкоголем. На заході навіть з'явилося таке поняття, як "сухий січень" – це коли після закінчення всіх різдвяно-новорічних свят на початку року люди роблять перерву у вживанні міцних напоїв. Експерти пояснюють, які зміни з організмом відбудуться, якщо ви не питимете алкоголь 28 днів.

Фахівці Priory Group змалювали загалом, що відбуватиметься з вашим тілом щотижня. Про це пише видання Еxpress. Плюси утримання від спиртних напоїв, як запевняють фахівці, буде видно вже з першого тижня.

1 тиждень

На думку експертів, у перший "безалкогольний" тиждень ви помітите, що ваш сон починає врегульовуватися.

Це може означати, що вам буде важче заснути, оскільки алкоголь сприяє швидкому засипанню. Однак він не дає глибоко спати, а також змушує частого прокидатися протягом ночі від зневоднення та потреби в туалеті. Відмовившись від спиртних напоїв, ви значно покращите якість свого сну.

Відео дня

Крім того, не вживаючи алкогольних напоїв ви також краще вибиратимете харчові продукти і, швидше за все, будете їсти менше нездорової їжі.

Відмова від алкоголю відновить водний баланс у вашому тілі. Адже вживання великої кількості алкогольних напоїв призводить до зневоднення організму: шість бокалів вина "виганяють" з вашого тіла 19-24 склянки води.

Поповнивши необхідний об’єм води у тілі у перший "безалкогольний" тиждень, ви помітите, що зможете легше сконцентруватися та відчуватимете меншу втому.

Відмовившись від спиртних напоїв, ви значно краще висипатиметеся
2 тиждень

Через два тижні після відмови від алкоголю ви відчуєте всі переваги кращого сну та гідратації.

Ви також відчуєте себе більш мотивованим, ваша шкіра покращиться, стане менш опухлою та здоровішою.

Якщо ви страждаєте від печії, то у другий "безалкогольний" тиждень помітите зменшення цих симптомів, оскільки алкоголь подразнює слизову оболонку шлунка.

3 тиждень

На цьому етапі ви фактично внормуєте кров'яний тиск. Крім того, відмовившись від алкогольних напоїв та вживаючи необхідну кількість води, ви також втратите зайві калорії, а отже станете стрункішими.

4 тиждень

Четвертого "безалкогольного" тижня ви почуватимете себе чудово. Ваша шкіра матиме значно кращий вигляд, завдяки підтримуванню водного балансу і правильному харчуванню зникне сухість, а також такі неприємні речі, як вугрі.

Ваша шкіра буде виглядати набагато краще

Крім того, ви заощадите купу грошей, виглядатимете стрункими і, швидше за все, у вас покращиться настрій.

Раніше OBOZREVATEL писав про шість алкогольних напоїв, які спричиняють найменше похмілля.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки