За сяйвом шкіри можна передбачити небезпечне захворювання: зроблено відкриття

26,5 т.
За сяйвом шкіри можна передбачити небезпечне захворювання: зроблено відкриття

Діагностика по сяйву шкіри може передбачити, чи висока ймовірність захворіти на цукровий діабет 2-го типу і серцево-судинні хвороби.

До такого висновку прийшли вчені у Нідерландах. Дослідження проводилося на матеріалі 73 тис. пацієнтів. Його результати показали, що ті, у кого була підвищена аутофлуоресценція (сяйво шкіри), також мали підвищений ризик діабету, захворювань серця і легенів, а також передчасної смерті, пише The Times.

"Під час тесту ділянка шкіри площею 4 кв. см висвітлюється ультрафіолетовою лампою, заміряються зміни довжини відбитої хвилі, викликані хімічними речовинами", — йдеться у статті.

Відео дня
Новий метод діагностики діабету

За 4 роки, протягом яких учені спостерігали за життям пацієнтів, у 1,4% обстежених розвинувся діабет 2-го типу, у 1,7% були виявлені серцево-судинні захворювання, а 1,3% померли.

Як повідомляв OBOZREVATEL, американські біотехнологи створили інсулінові таблетки, які здатні доставити потрібну кількість гормону в організм діабетика.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки