Є в кожному домі: вчені назвали популярний напій від ожиріння і діабету

16,6 т.
Є в кожному домі: вчені назвали популярний напій від ожиріння і діабету

Вживання кави допомагає знизити ризик захворювання на діабет 2-го типу.

До такого висновку прийшли фахівці Інституту наукової інформації про каву (ISIC), передає EurekAlert!. Так, вчені проаналізували дані 30 досліджень, присвячених зв'язку кави і метаболічних захворювань, де були зібрані дані 1 185 210 осіб.

Як з'ясувалося, вживання 3-4 чашок кави в день знижує ризик діабету 2-го типу на 25 відсотків як у жінок, так і у чоловіків. Причому ефект має навіть кава без кофеїну.

Відео дня

Напій може давати протизапальний ефект, володіти антиоксидантною дією, впливати на кишкову мікрофлору, а також сприяти спалюванню жиру.

Все це завдяки тому, що в каві присутня низка корисних речовин, включаючи сам кофеїн, а також кавова кислота, гідроксикоричні кислоти, трігонеллін і дітерпени, зокрема кафестол і кахвеол, які мають протизапальну дію.

Є в кожному домі: вчені назвали популярний напій від ожиріння і діабету

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені дізналися, що вживання чашки чаю або жмені ягід чорниці в день знижує ризик серцево-судинних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки