"Залишилося жити декілька місяців!" Жінка переплутала рак із запаленням легенів

'Залишилося жити декілька місяців!' Жінка переплутала рак із запаленням легенів

У Великобританії мешканка села Тіктон прийняла рак за запалення легенів.

Лікарі запевнили, що їй залишилося жити всього декілька місяців. Про це повідомляє видання Daily Mirror.

Зазначається, що ще у 2017 році в 33-річної Віки Маршалл діагностували рак молочної залози. Вона пройшла курс інтенсивної хіміотерапії і вилікувалася. А через два роки її почав мучити сильний кашель, ставало важко дихати. Жінка знову вирішила пройти обстеження – діагноз просто шокував.

Жінка переплутала рак із запаленням легенів
Відео дня

За її словами, вона була впевнена в тому, що це запалення легенів. Однак рентген і комп'ютерна томографія свідчили про те, що у неї невиліковна стадія раку. Метастази вже поширилися в печінці, хребті і легенях. Прогнози медиків необнадійливі.

Дізнавшись про страшний діагноз Маршалл, друг її сім'ї створив в інтернеті сторінку для благодійного збору коштів. А сама жінка разом із чоловіком вирішила витратити зібрані гроші на поїздку в Діснейленд – адже вона може стати їхньою останньою подорожжю.

"У Діснейленді ми дозволили двом синам купувати все, що вони захочуть, і кататися на будь-яких атракціонах. Поїздка була незабутньою і дозволила мені на декілька днів забути про хворобу", – зізналася вона.

Після жінка повернулася до лікарні, де продовжує проходити курс інтенсивної хіміотерапії.

"Будь ласка, ніколи не здавайтеся, якщо вас наздогнала хвороба. І не забувайте проходити регулярні медичні огляди!" – закликала Маршалл.

Як повідомляв OBOZREVATEL, через проблеми з діагностикою, економію і відсутність симптомів рак легенів щорічно забирає майже два мільйони життів. В Україні цю хворобу в двох випадках із трьох виявляють занадто пізно – діагноз щорічно ставлять 13 тисячам українців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки