Загинули мільйони: українців "косить" найнебезпечніший вид раку

Загинули мільйони: українців 'косить' найнебезпечніший вид раку

Через проблеми з діагностикою, економію і відсутність симптомів рак легень щорічно забирає майже два мільйони життів.

В Україні цю хворобу у двох випадках з трьох виявляють занадто пізно, передає "ТСН". Цей діагноз щорічно ставлять 13 тисячам українців. 6 із 10 не проживають після цього й року.

Медики зазначають, що низькодозова комп'ютерна томографія, яка триває лише 5 хвилин, є єдиним способом ранньої діагностики раку легень.

Рак легень
Відео дня

Вартість такої процедури стартує від 800 гривень. Саме тому багато пацієнтів відмовляються її проходити. Однак, як показують дослідження, якби проблему виявляли на ранній стадії, то щорічно могли б рятувати від смерті 48 тисяч пацієнтів.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Дивіться також відео на тему:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки