12 смертей за місяць: лікарка попередила про небезпеку вейпінгу

Лікарка попередила про смертельну небезпеку вейпінгу

Вейпінг – "куріння" електронних сигарет, яке не менш небезпечне, ніж звичайне куріння.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомила відома лікарка Вікторія Кляуз. Під час нагрівання рідини виділяється нікотин, тому курці не вдихають "чистий пар із приємним ароматом".

За словами експертки, вони отримують дозу нікотину плюс важкі метали та інші речовини.

Лікарка попередила про смертельну небезпеку вейпінгу
Відео дня

"Станом на вересень 2019 року в США повідомлено про 805 випадків уражень легень, пов'язаних із вейпінгом. Водночас наявність інших причин пошкодження легень були виключені. Середній вік хворих 23 роки, половина з них використовувала продукти, що містять нікотин. Станом на жовтень 2019 року, зареєстровано 12 смертей", – попередила Кляуз.

Також лікарка процитувала "Characteristics of a Multistate Outbreak of Lung Injury Associated with E-cigarette Use, or Vaping – United States, 2019":

"Конкретний хімічний вплив, що викликає спалах, наразі невідомий. Поки це розслідування триває, CDC рекомендує людям розглянути можливість утримуватися від використання електронних сигарет або вейпінгу".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувався небезпечний компонент суміші для вейпів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки