МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Чи достатньо ви п'єте води: експрес-тест

Якщо ви відчуваєте спрагу, вам потрібно попити води. Але часто на той час, коли ви насправді відчуваєте спрагу, ваше тіло вже знаходиться в стані легкого зневоднення.

Симптоми помірного зневоднення включають сухість у роті, втому, головний біль, слабкість м'язів і запаморочення.

Щоб перевірити, чи достатньо ви випиваєте води протягом дня, проведіть один з простих тестів.

Ущипніть себе

Один із способів зрозуміти, чи потрібно вашому тілу більше води, це на кілька секунд затиснути шкіру на тильній стороні долоні пальцями, а потім відпустити.

Вчені говорять, що якщо ви досить гідратовані, шкіра повинна швидко розгладитися. Якщо ні, то це є ознакою початку зневоднення.

Зокрема, відсутність еластичності шкіри - симптом помірної або тяжкої втрати рідини.

Зверніть увагу на колір сечі

Друге, що потрібно перевірити, це колір вашої сечі. Медики стверджують, що частота, обсяг і колір сечі є хорошими показниками рівня гідратації організму.

Якщо сеча темна, це ознака зневоднення.

Що викликає зневоднення?

Організм постійно втрачає воду: через шкіру і повітря, який ми видихаємо, а також за допомогою видільної системи. В середньому обсяг в день день складає близько двох-трьох літрів. При цьому кондиціонери також можуть додатково висушувати шкіру, фізичні навантаження підсилити потовиділення і підвищити витрату води.

Що робити, щоб уникнути зневоднення

Для цього досить загального щоденного споживання води з усіх джерел, включаючи продукти харчування і напої. Обсяг становить близько двох літрів, але деяким людям потрібно більше.

Фактори, такі як вага, фізична активність і температура навколишнього середовища, також впливають на необхідну саме вам кількість води.

Зверніть увагу, що всі напої, крім алкоголю, підтримують гідратацію організму, тому не варто переживати, що ви випили менше чистої води, ніж написано вище.

Крім того, їжа також забезпечує гідратацію організму - близько 20-30%.

Раніше MEDOBOZ розповідав, як розрахувати необхідну саме вам кількість води, і що станеться з організмом, якщо хоча б на 10 днів відмовитися від кави, соків та інших напоїв на користь простої води без газу.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
2
0
Смішно
16
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини