Дівчина влаштувала безалкогольний експеримент і показала результат на відео

Дівчина показала своє перетворення після 21 дня без алкоголю

Відмова від алкоголю лише на три тижні може посприяти схудненню, поліпшенню стану шкіри та нормалізації режиму сну. Крім того, це значна економія коштів.

До таких висновків дійшла 24-річна американка Даніель Пірс із Остіна, штат Техас, після того, як відмовилася від алкоголю на 21 день, почавши дотримуватися елімінаційної дієти. Вона розповіла про несподівані наслідки утримання і своє неймовірне перетворення, опублікувавши відповідний ролик у своєму TikTok, повідомляє Newsweek (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця новини).

Дівчина пояснила, що раніше, як правило, впродовж тижня вона випивала близько двох пляшок вина, а на вихідних ще вживала шоти і коктейлі в барах. За цей час на випивку вона витрачала 114 доларів, поки не вирішила відмовитися від алкоголю.

Відео дня

Пірс розповіла, що останнім часом відчувала млявість, була буркотливою і страждала від зайвої ваги, тому ухвалила рішення почати свій шлях до здоров'я.

Дівчина наочно показала своє перетворення після утримання від алкоголю

"Я вирішила відмовитися від алкоголю після проблем із кишечником і шлунком, почавши дотримуватися елімінаційної дієти, щоб з'ясувати, які продукти не підходили. Зрозуміла, що з таким самим успіхом можу відмовитися від алкоголю. Мої батьки були величезним джерелом натхнення і підтримки", – прокоментувала вона.

Перетворення Пірс після 21-денної дієти

За час дотримання дієти дівчині вдалося скинути сім кілограмів, поліпшити свою шкіру і привести до норми режим сну.

На самому початку свого утримання від алкоголю дівчина зазнала труднощів, оскільки друзі постійно намагалися з'ясувати, чому вона не п'є, однак з часом всі прийняли її новий образ життя. Сама Пірс після закінчення експерименту продовжує дотримуватися безалкогольної дієти і не планує повертатися до випивки.

Крім того, додаток на її телефоні відстежує витрати на алкоголь і супутні заходи, наприклад, поїздки на таксі від дому до барів і назад. Згідно з його даними, дівчина заощадила близько тисячі доларів за час утримання.

Відзначимо, елімінаційна дієта – це програма харчування, розрахована на 30 днів. Її дотримуються для того, щоб зрозуміти, які продукти не підходять організму. Суть такої дієти полягає в тому, що з раціону виключаються певні групи продуктів, наприклад, зернові, бобові, молочка, алкоголь.

Нагадаємо, раніше вчені провели дослідження, результати якого засвідчили, що безпечної для мозку дози алкоголю не існує: навіть "помірне" споживання спиртного негативно впливає практично на всі його частини. Водночас чим більше випито, тим гірше працює мозок, а високий кров'яний тиск і високий індекс маси тіла підсилюють негативний зв'язок між алкоголем і здоров'ям мозку.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • експерти розповіли, що буде з організмом у разі повної відмови від вживання алкоголю. Його назвали загальновизнаною зброєю проти здоров'я, здатною завдати йому непоправної шкоди;

  • у Міністерстві охорони здоров'я дали п'ять порад, як випивати менше алкоголю. Серед них: зробити перерву у вживанні алкоголю на тиждень або на місяць, уникати "тригерів" і звільнити житло від алкоголю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки