МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

''Достатньо одного разу!'' Медики назвали секрет прискорення обміну речовин

Дослідники з Техаського університету (США) прийшли до висновку, що навіть всього одне тренування слабкої інтенсивності сприяє прискоренню обміну речовин.

Такі результати показав експеримент із мишами, які "бігали" в колесі по двадцять хвилин у три підходи. У піддослідних гризунів зафіксували активність клітин нервової системи, які відповідають за апетит і прийом їжі, пише Medical Express.

"Для активації цих нейронів зовсім не потрібні великі зусилля. Якщо хоча б раз тренуватися в напівінтенсивному режимі, то впродовж кількох днів зберігатиметься хороший метаболізм", ‒ повідомив невролог Університету Техаса доктор Кевін Ульямс.

При цьому ефект спалювання енергії можна продовжити, якщо займатися спортом кілька днів поспіль. Результати цього дослідження особливо корисні для пацієнтів з діабетом, у яких обмін речовин часто буває уповільненим.

Як писав OBOZREVATEL, вчені зі США назвали дієту, яка допомагає не тільки скинути вагу, а й прискорити обмін речовин. Згідно з їхнім дослідженням, люди з надмірною масою тіла, що послідували їхніх порад, різко прискорили метаболізм.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Місце
0
Коментарі
3
0
Смішно
42
Цікаво
1
Сумно
2
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини