МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Їдять і не товстіють: розкритий несподіваний секрет стрункості

Вчені з'ясували, що не сила волі є визначальним фактором того, що деякі люди все життя залишаються стрункими: основа лежить у генетичних мутаціях.

Для того, щоб зрозуміти причини набору ваги, група генетиків з університету Кембриджу вивчила ДНК майже 2 тисяч струнких і здорових людей, які не страждають розладами харчової поведінки, пише ScienceDaily.

Дані порівняли з ДНК майже 14 тисяч осіб із різною вагою, які були в розпорядженні геномного дослідного центру — Інституту Сергера.

Їдять і не товстіють: розкритий несподіваний секрет стрункості

"ВладТайм"

У підсумку виявилися нові генетичні мутації, пов'язані з ожирінням або з худобою.

"Наше дослідження вперше показує, що здорові стрункі люди залишаються такими перш за все тому, що мають меншу кількість генів, які збільшують шанси на зайву вагу. Легко поспішати з висновками і критикувати людей за їхню вагу, але наука доводить, що все набагато складніше. Ми значно менше контролюємо свою вагу, ніж прийнято думати", — пояснює лікар Садаф Фарукі.

Поки вчені не знають, як саме працюють виявлені мутації — відповідають вони за апетит або за здатність не товстіти. Генетики планують далі вивчати це питання, щоб зрозуміти, як можна допомогти тим, хто не виграв у цю "генетичну лотерею".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтолог розповіла, якими овочами варто харчуватися взимку, щоб підтримувати організм у формі.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
3
Цікаво
1
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини