Лікар розповів, як наростити м'язи, якщо вам за 50

Лікар розповів, як наростити м'язи, якщо вам за 50

Не секрет, що багато хто наважується змінити фігуру вже в зрілому віці. Але питання в тому, як це зробити. Адже з віком, після 40-50 років, в тілі починають відбуватися колосальні зміни. Зокрема, втрата м'язової маси і фізичної сили.

Спортивний терапевт Меліна Джамполіс розкрила секрет, як оманити час, пише CNN . За її словами, важливо внести корективи в режим харчування і тренувань.

Втрата м'язової маси починається з 30-річного віку, а активні обороти процес набирає в віці 50 років.

Читайте: Фітнес в великому місті: як почати і добитися успіху?

Але хороша новина полягає в тому, що його можна зупинити і повернути назад. Головне, дотримуватися наступних рекомендацій:

Відео дня
  • Вибирайте силові навантаження

Найбільш важливим втручанням в процес втрати м'язової маси є силове тренування, яка допомагає нарощувати м'язи і підтримувати зв'язок між нервами і м'язовими клітинами.

Також силові тренінги допомагають поліпшити реакцію організму на дієтичний білок.

Щоб ваші м'язи почали рости, вибирайте вага або рівень опору, з яким вам важко виконувати більше 10-15 повторів підряд. В кінці кожного підходу ви повинні відчувати втому і потреба в перепочинку на кілька хвилин.

Для досягнення найкращих результатів виконуйте по 2-3 підходи вправ з 15 повторень. Тренувати потрібно не рідше двох разів на тиждень.

  • Їжте білок

Збільште рівень білка в своєму раціоні. Білки тварин, включаючи молочні продукти, курку, рибу, яйця і червоне м'ясо, містять всі необхідні амінокислоти, необхідні для росту м'язів.

Сироватковий білок з молочних продуктів необхідний для м'язової сили, особливо при споживанні до або після тренування.

Читайте: Топ-8 порад для гарної фігури від голлівудського фітнес-тренера

Дослідження показують, що споживання білка і деяких вуглеводів протягом 30-40 хвилин після тренування може мати більший ефект, ніж навіть спеціальні білкові суміші для нарощування м'язів.

  • Не забувайте про кардіо

Крім силових навантажень, давайте організму і крадіонагрузкі, такі як ходьба, біг підтюпцем або їзда на велосипеді.

Вони також важливі для гарної м'язової маси і в боротьбі із зайвим жиром, оскільки допомагають поліпшити реакцію організму на інсулін.

  • Частіше бувайте на сонці

Це потрібно для нормального рівня вітаміну D в вашому організмі. "Сонячний" вітамін бере безпосередню участь в обмінних процесах організму, і його нестача може призвести до послаблення м'язів і саркопенії.

Тому подбайте, щоб мінімум 15 хвилин в день ви проводили на сонці.

Раннє "МедОбоз" розповідав про те, як тренуватися, не пошкодивши суглоби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки