Людина із сигаретою сприймається, як лузер і невдаха

Людина із сигаретою сприймається, як лузер і невдаха

Особливо відчутний цей культ у Каліфорнії.

Відсоток огрядних людей тут дуже малий.

Тут нормою вважається ходити по вулиці в спортивному одязі із каріматом за плечима, навіть на ділові зустрічі (!), бути підкачаним і усміхатися.

Людина із сигаретою (електронною також) по умовчанню сприймається, як лузер і невдаха.

Людина із сигаретою сприймається, як лузер і невдаха
Відео дня

Дуже популярними, хоч і дорожчими за звичайні супермаркети, є великі магазини здорової їжі Whole Foods, де по периметру розташовані найрізноманітніші здорові продукти: зелені листя різних відтінків і форм, на які постійно розпилюється холодна вода, щоб вони не в‘янули, овочі, частини з яких навіть не знаєш назв, фрукти та ягоди.

А насінь різних видів і сортів для їжі, горіхів, різновидів круп та бобів - море.

Ще популярними і нормально оплачуваними є коучі з харчування, які розповідають, що потрібно їсти для збереження здоров‘я.

Повно готової їжі, лише набирай, зважуй і купуй: бобові мінімум 10 сортів, по-різному приготовлених, соусів, салатів і тп.

Рай для любителів здорового і корисного і цінувачів свого часу.

Читайте: Цукрозамінники: вся правда про їх користь і шкідливість

Дуже багато дієтичних добавок, ну просто море, під них відведені цілі ряди полиць. Тут все, що хочеш: і для очей, і для волосся, потенції, сили, схуднення, кишечника, дітей, дорослих, старих і не народжених, ніхто не відмовляє їх вживати, це також норма життя.

Біля Whole Foods обов‘язково розташовані студії йоги. Вчора я вперше (!) в житті відвідала урок йоги, перший рівень, тобто початковий. І мені дуже сподобалося. Відвідують йогу люди з різними кольорами шкіри, віку та комплекції.

Позаймалася йогою, дякуючи моїй подрузі, генетику, популяризатопу науки, і, паралельно - сертифікованому вчителю йоги Nika Bielska (в Америці, щоб отримати такий сертифікат, треба довго і важко вчитися)

В Україні вже також є круті супермаркети, але відділ овочів все ще кульгає: якщо і є пару пучечків петрушки, салату та кропу, туго перемотаних в целофан, який використовують для прикрашання букетів квітів, то це і все.

Хоча б, здавалося, ну що там - виростити зелень. А саме зелень має бути на першому місці серед всіх овочів, які ми їмо. Де капуста кале, бурякове листя, різновиди салатів? Виробники, давайте!

Людина із сигаретою сприймається, як лузер і невдаха

Мені здається, що в тій ситуації, в якій зараз знаходиться Україна, з її поголовним ожирінням, хворобами та смертністю, про харчування треба говорити на кожному кроці! Всі бігборди мають бути виключно з фотографіями овочів, фруктів, горіхів, бобових і іншої здорової їжі, фізично активних людей різного віку, а не опецькуватих м‘якотілих політиків з обіцянками-цяцянками. Є одне перевірене правило - хочете мати те, що маєте, робіть те, що робите; хочете мати щось інше, краще - то й робіть інше і краще, а не наступайте на ті ж граблі.

Люди просто не знають, що, купуючи щодня печиво чи солодкі напої, смажені напівфабрикати, білі батони, алкоголь, сигарети і тд, вони самі прирікають себе на жахливі хвороби та передчасну смерть.

У нас також є магазини здорової їжі. Але крім насіння чіа, льону, круп, чесно кажучи, там не так і багато здорових продуктів: солодощі на фруктозі і керобі, і навіть шоколад "на меду" не є здоровою альтернативою.

Читайте: Як відмовитись від цукру: корисні поради

У нас ще слабо популяризується вегетаріанство, хоча тим, кому за 40 і, тим більше, за 50, треба харчуватися переважно вегетаріанською їжею (не обов’язково веганською, а саме вегетаріанською).

Тому все, що нам поки що залишається - вживати овочі, фрукти, ягоди домашньої заморозки, горіхи, насіння, бобові та гриби.

Не смажити взагалі.

Пити воду та чай.

Не цукрувати, не додавати готової фруктози.

Бути дуже фізично активним: шукати можливості для того, щоб порухатися, а не відмазки.

Зрозуміти, що сигарети - це 100% гарантія хвороб, які у муках відберуть залишок життя.

Любити свою країну і робити її прекрасною: тримати в чистоті і прикрашати місце, де живеш і працюєш, усміхатися людям. Тоді у нас є багато шансів мати країну мрії і довгожителів!

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки