Масаж допоможе схуднути? Дієтологиня розвінчала популярний міф

Масаж допоможе схуднути? Дієтологиня розвінчала популярний міф

Відома дієтологиня розповіла, чи можна схуднути за допомогою масажу.

На своїй сторінці в Telegram вона зазначила, що цей спосіб не створить дефіциту калорій і не позбавить від зайвої ваги.

"Досвідчені масажисти завжди дають пораду: "Хочете ефективно схуднути – не забувайте про харчування", – підкреслила експертка.

Масаж
Відео дня

За її словами, масаж сприяє лімфовідтоку, стимулює приплив крові до певних ділянок тіла, впливає на стан шкіри, сприяє емоційному розвантаженню.

"Одна з моїх пацієнток одного разу сказала: "Я ходжу на масаж, так мене це заспокоює і перемикає. А раніше я зривалася на їжу". Так що у кожного свої плюси", – додала Кляуз.

Як писав OBOZREVATEL, дієтологиня поділилася п'ятьма перевіреними способами безпечного зниження ваги. Лікарка наголосила, що екстрені методи схуднення дають лише тимчасовий ефект.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки