МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

На 5 років довше: вчені назвали секрет тривалості життя

Жінки в середньому живуть на п'ять років довше за чоловіків через свої генетичні і поведінкові особливості.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско, пише Angin Cell. Менша тривалість життя спостерігається у чоловіків як у бідних країнах, так і в добре розвинених державах.

На думку вчених, тривалість життя пов'язана зі статевою хромосомою (Х у жінок і Y у чоловіків). Y-хромосома майже не містить у собі життєво важливих генів, а ось у жінок у ній X-хромосомі закладені всі вкрай важливі процеси.

Для підтвердження цього дослідники вивели мишей із традиційним жіночим набором ХХ, чоловічим ХY, "неправильних" самців XX і трансгендерів-самок XY. Результати дослідження показали, що найдовше прожили самці з XX-хромосомами та самки.

"Також важливо відзначити, що тривалість життя залежить від напруги, навколишнього середовища, дієти і низки невивчених факторів", ‒ пояснили медики.

Вони відзначили, що жінки живуть довше і через те, що менше схильні до шкідливих звичок, ніж чоловіча стать.

Як писав OBOZREVATEL, учені прийшли до висновку, що системне вживання трьох порцій овочів підвищують шанси на довголіття. Однак такими властивостями володіють не всі овочі, а лише деякі і при правильному поєднанні.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини