МоваЯзык

/ Фітнес

Найкорисніші тренажери для жінок: названий топ-7

Заняття на тренажерах для стегон, сідниць, живота, рук і спини корисно включати в тренування для жінок.

Про це на своїй сторінці в Instagram написала коуч зі здорового способу життя і дієтолог Олена Кален, зазначивши, що ці зони зазвичай найпроблемніші.

Найкорисніші тренажери для жінок: названий топ-7

artfile

Вона назвала такі тренажери:

  • Блокова рама дозволить привести в форму біцепс рук і стегна, трицепс, спину, сідниці, зовнішню поверхню стегна, внутрішню поверхню стегна. Цей тренажер універсальний.

  • Тренажер для розведення ніг допомагає підтягти зовнішню і внутрішню сторону стегна і повністю сформувати цю зону.

  • Тренажер-платформа. Використовується для поліпшення форми біцепса і квадріцепса стегна, сідниць, внутрішньої частини стегна. На цьому тренажері важливо правильно підібрати навантаження, щоб не отримати травму.

  • Тренажер для гіперекстензії підходить для опрацювання сідниць, задньої поверхні стегна, і спини. Вправи здаються легкими, але зверніть увагу на кут відхилення тіла і інтенсивність, щоб уникнути болю в спині і протрузій.

  • Гравітрон формує спину, руки плечі. Залежно від вправ діє на різні групи м'язів. Дозволяє зробити красиву спину і вибирати плаття з глибоким заднім вирізом.

  • Лава для преса. Можна робити різні скручування, ножиці, велосипед, опрацьовуючи верхні, нижні м'язи преса. Силові тренажери для опрацювання м'язів преса краще використовувати з обережністю, оскільки замість тонкої талії, можна отримати міцний широкий накачаний прес.

  • Кардіотренажери: велосипед, орбитрек або еліпс, степпер, бігова доріжка. Допомагають прискорити метаболізм, даючи тілу такі необхідні аеробні навантаження, які спалюють жир.

Як займатися безпечно і з результатом? 💪 ⠀ Розповім сьогодні, заняття на яких тренажерах корисно включати в тренування женщіне😉 Найпроблемніші жіночі місця зазвичай стегна, сідниці, живіт, руки і спина. Тренажери на ці зони будуть максимально корисними і ефективними. ⠀ Ось деякі з них: ⠀ ✔Блочная рама. Дозволить привести в форму біцепс рук і стегна, трицепс, спину, сідниці, зовнішню поверхню стегна, внутрішню поверхню стегна. Цей тренажер універсальний. ⠀ ✔Тренажер для відомості / розведення ніг допомагає підтягти зовнішню і внутрішню сторону стегна і повністю сформувати цю зону. ⠀ ✔Тренажер платформа. Використовується для поліпшення форми біцепса і квадрицепса стегна, сідниць, внутрішньої частини стегна. На цьому тренажері важливо правильно підібрати навантаження, щоб не отримати травму. ⠀ ✔Тренажер для гиперєкстензии підходить для опрацювання сідниць, задньої поверхні стегна, і спини. Вправи здаються легкими, але зверніть увагу на кут відхилення тіла і інтенсивність, щоб уникнути болю в спині і протрузий. ⠀ ✔Гравітрон формує спину, руки плечі. Залежно від вправ діє на різні групи м'язів. Дозволяє зробити красиву спину і вибирати плаття з глибоким заднім вирізом. ⠀ ✔Скамья для преса. Можна робити різні скручування, ножиці, велосипед, опрацьовуючи верхні, нижні і косі м'язи преса. Силові тренажери для опрацювання м'язів преса краще використовувати з обережністю, оскільки замість тонкої талії, можна отримати міцний широкий накачаний прес. ⠀ ✔Кардіо тренажери: велісепед, орбитрек або еліпс, степпер, бігова доріжка. Допомагають прискорити метаболізм, даючи тілу такі необхідні аеробні навантаження, які спалюють жир. ⠀ Ви займаєтеся на тренажерах? Ставте в коментарях ➕, якщо так ставте ➖, якщо немає ⠀ Тисніть лайк❤ і читайте в наступному пості - 5 правил, щоб уникнути травм при заняттях на тренажерах. ⠀ 🙌Напомінаю, що на питання про марафоні я відповідаю в особистих повідомленнях. Напишіть мені "ТАК" в Директ, і я розповім докладніше про марафоні і допоможу вам знизити вагу легко і з удовольствіем😌 ⠀ # еленакален_совети # похудетьбистро # фітнес # бездіет # тренажери # похудетьбезспорта

Публікація від ОЛЕНА розжареного СХУДНЕННЯ БЕЗ дієт (@elenakalen)

Як писав OBOZREVATEL, для підтримки стрункості не можна на сніданок їсти каші швидкого приготування, гранолу і пластівці з цукром. Замість цього краще вибрати цільні злаки, яйця, фрукти та овочі.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
1
0
Смішно
2
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини