МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Найпопулярніша фізична вправа виявилася дуже небезпечною

Вправа на прес під назвою скручування виявилася дуже небезпечною.

До таких висновків прийшли медики, які проаналізували травми людей, що потрапляють до лікарні після занять у спортзалі. За даними фахівців, більше третини людей, які "качають прес", травмуються, передає Daily Mail.

Скручування можуть призвести до таких важких травм, що пацієнти взагалі на якийсь час можуть втратити здатність рухатися. В основному вправа становить небезпеку для хребта в поперековій області. За словами медиків, напружені і дуже стислі м'язи можуть підтягнути поперек вперед, а таз водночас вивернути назад, що викликає травму.

Водночас лікарі радять робити замість скручувань планку. Вона допомагає привести м'язи живота до ладу без травм, адже хребет перебуває в природному положенні. Крім того, тим, хто не має наміру відмовлятися від скручувань, лікарі радять використовувати гімнастичний кулю.

Прес

Прес

Як повідомляв OBOZREVATEL, американські дієтологи прийшли до висновку, що неможливо схуднути тільки завдяки фізичним вправам. Так, на думку експертів, при схудненні набагато важливіше приділити увагу своєму раціону харчування і задуматися над тим, що потрібно виключити з нього. Адже всі калорії надходять з їжі і напоїв, і тільки частина втрачається при фізичному навантаженні

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
3
1
Смішно
4
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини