Як швидко прокинутися і бути бадьорим увесь день: йог назвала просту вправу

Як швидко прокинутися і бути бадьорим увесь день: йог назвала просту вправу

Щоб швидко прокинутися вранці і отримати заряд бадьорості на цілий день, не потрібні кава або пробіжка. Замість цього варто зайнятися розминкою за принципами йоги.

Про це в ефірі ObozTV розповіла викладач йоги і йоготерапевт Анна Паніна. За її словами, йога, як і будь-яке інше фізичне навантаження, дає можливість почати ранок зовсім по-іншому. Але її плюс у тому, що заняття йогою доступні кожному.

"А йога в форматі легшого, йоготерапевтичного варіанту доступна взагалі всім, незалежно від віку, статі та стану здоров'я. І хоча кава й смаколики — це теж круто, але їх можна перенести на півгодинки пізніше", — додала Паніна.

Відео дня

Вона уточнила, що біг або інші фізичні навантаження вранці можуть дати не так багато бадьорості, або не так багато відчуття свого тіла, і навіть навпаки — ослабити людину.

"Отже, уявіть, що зараз ранок, ви тільки встали з ліжка і вам хочеться прокинутися, а каву кохана людина ще поки робить. Ви стаєте комфортно і зручно, прикриваєте очі, спрямовуєте увагу в область живота і пробуєте декілька подихів зробити саме животом. Це означає, що на вдиху ваш живіт округлятиметься, а на видиху трохи втягнеться", — розповіла вона.

Паніна підкреслила, що основним завданням у цій вправі виступає необхідність у перші півхвилини налаштуватися на те, що є ваше тіло, є ваша увага, є ваш подих, і все це — єдине ціле. І пояснила, що завдяки цій простій серії вправ людина може легко отримати заряд бадьорості на весь день.

Раніше в ефірі ObozTV лікар-невропатолог, член Європейської федерації головного болю Тетяна Майкова розповіла про найнебезпечніші загрози, які несе безсоння. А психолог Карина Матковська озвучила простий, але вкрай ефективний метод боротьби з ним.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щобудня о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки