Названа їжа, яка допоможе побороти відмову від куріння

Названа їжа, яка допоможе побороти відмову від куріння

Вживання рослинної їжі, курки і пасти допомагають легше побороти відмову від куріння сигарет.

Дослідження провели американські вчені, повідомляє портал La Vanguardia.

Крім овочів і фруктів фахівці рекомендують пити спочатку натуральні соки, мінеральну воду. Також легше пережити відмову від куріння допоможуть регулярні фізичні навантаження.

Як показало дослідження, в рамках якого фахівці більше року спостерігали за станом добровольців з 25-річним стажем куріння, найлегше відмова від сигарет переноситься, якщо в раціоні багато рослинної їжі.

Відео дня

При цьому гостра і солодка їжа, а також алкоголь, кава, чай підсилюють тягу до сигарет.

Куріння

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики рекомендують кидати курити не пізніше, ніж у 40-45 років, оскільки серцево-судинна система приходить до ладу лише через 15 років після відмови від тютюну.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки