Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Названі п'ять 'шкідливих' продуктів, які виявилися корисними

Медики назвали 5 "шкідливих" продуктів харчування, які в реальності виявилися корисними.

Погану репутацію вони заробили в минулому, але нові дані науки дозволяють її скасувати, пише "Телеграф".

Так, в цей список потрапило червоне м'ясо. Експерти стверджують, що не потрібно переживати почуття провини при вживанні яловичини зі свининою. Від них можна отримувати певні корисні поживні речовини. Особливо цінним для здоров'я буде пісне м'ясо свиней і корів. Дослідження показують, що в свинині зараз міститься набагато менше жиру, ніж це було в минулому.

Відео дня
Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Маргарин і масло

Зовсім недавно вершкове масло вважалося шкідливим продуктом харчування через вміст холестерину, і людям рекомендували замінити його маргарином. Однак тепер з'ясувалося, що маргарин містить так звані трансжири, які закупорюють артерії. Втім, у вершковому маслі безліч насичених жирів, що збільшують рівень "поганого" холестерину. Тому ви можете вживати вершкове масло, але в невеликих кількостях, а також готувати на ньому їжу.

Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Заправки для салатів

Експерти в області здорового харчування закликають повернутися до рецептів наших бабусь і заправляти салати оцтом і рослинним маслом. Багато "легких" заправок сучасних салатів містять велику кількість додаткових інгредієнтів, включаючи цукор і сіль. А краще зробити домашній вінегрет з оливковою олією, яке є відмінним джерелом корисних для серця ненасичених жирів.

Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Арахісове масло

Дослідники стверджують, що арахісове масло - це доступне за вартістю і здорове джерело білка. У минулому з приводу цього продукту виникали побоювання, оскільки при процесі приготування арахісового масла вироблялася значна кількість трансжирів. Але останні дослідження продемонстрували, що процес вдосконалили, і рівень цих жирів впав.

Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Яйця

Довгі роки яйця страждали від дуже поганої репутацію, коли на початку 1970-х років їх звинуватили в підвищенні рівня холестерину. Потім вчені розібралися, як саме холестерин впливає на ризик хвороб серця. А також в тому, що існує "хороший" і "поганий" холестерин. З'ясувалося, що яйця не шкодять серцево-судинній системі, зате містять безліч корисних для здоров'я речовин, включаючи, звичайно, білок.

Названі п'ять "шкідливих" продуктів, які виявилися корисними

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалося, що їдять і скільки витрачають на продукти українці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки