Названо цілющу властивість меду

Названо цілющу властивість меду

Щоденне вживання меду знижує розмір артеріальних бляшок на 30% і зменшує ризик розвитку атеросклерозу.

До такого висновку прийшли вчені з університету Вашингтона в ході експериментів з лабораторними мишами, передає AIF з посиланням на "Новини Здоров'я".

За даними дослідників, такий ефект можливий завдяки дії натурального цукру в складі меду.

"Відомий під назвою трегалоза, цей цукор здатний запобігати інфаркту, він активує білок, який змушує імунні клітини видаляти з артерій клейкі бляшки", – розповіли вчені.

Відео дня

Уточнюється, що скупчення бляшок в артеріях приводить до розвитку атеросклерозу – патологічному процесу, який пов'язаний зі зниженням еластичності судинної тканини. Ця хвороба може стати причиною виникнення артеріальної гіпертензії, інфакртов та інсультів.

Дослідники вивчали симптоми атеросклерозу у тварин. Так, у мишей, які отримували трегалозу, зменшився розмір бляшок. Але у гризунів, які не отримали ласощі, такого ефекту не відбулося.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше американські вчені прийшли до висновку, що регулярне вживання трьох порцій певних овочів підвищують шанс на довголіття.

Відео по темі

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки