МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Названо важливий крок, як назавжди кинути алкоголь і наркотики

Важливим кроком у процесі позбавлення від алкогольної або наркотичної залежності є очищення навколишнього простору, ретельне прибирання.

Про це письменниця Мішель Кірш (Michelle Kirsch) висловилася в статті для The Guardian.

Відзначається, що багато експертів називають очищення простору, - утилізацію всього і стерилізацію того, що залишилося, - єдиним вірним способом повернути порядок в "брудне" життя.

Зокрема, про це говорять популярні онлайн-гуру чистоти Марі Кондо, Софі Хінкліфф (місіс Хінч) і Лінсі "королева чистоти" Кромбі.

Кірш, хоча і називає "сумним", що деякі люди вважають прибирання свого роду терапією, в цілому підтримує цю ідею.

"Навчитися орієнтуватися в житті без наркотиків - все одно що вчити нову мову. Речі, мотлох, безлад, було легше", - йдеться в повідомленні.

За словами письменниці, на початку 2010-их років, її організм був перевантажений горілкою і валіумом, відчував інтоксикацію, яка викликала тряску, пітливість, відразу до себе, плач і блювоту.

Тоді вона вирішила пройти реабілітацію, а після цього влаштуватися в клінінгову службу.

Через залежність жінка відштовхнула від себе всіх своїх близьких, і втратила їх довіру, через що після змогла знову зблизитися з ними з великими труднощами, - влаштувавши такий безлад у власному житті, вона вважала важливим наводити порядок в інших будинках, це було символічно.

Однак, люди не повинні думати, що, прибравши свою квартиру, вони зможуть очиститися зсередини, оскільки проблеми залишаться незалежно від ступеня чистоти навколишнього простору, тому не варто сприймати прибирання як ритуал, і терапію, а використовувати її в якості супутнього методу.

Нагадаємо, що раніше громадськість сколихнула страшна історія, як молода мати вбила свою дитину, напоївши його токсичним від наркотиків молоком.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
2
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини