Названо важливий крок, як назавжди кинути алкоголь і наркотики

Названо важливий крок, як назавжди кинути алкоголь і наркотики

Важливим кроком у процесі позбавлення від алкогольної або наркотичної залежності є очищення навколишнього простору, ретельне прибирання.

Про це письменниця Мішель Кірш (Michelle Kirsch) висловилася в статті для The Guardian.

Відзначається, що багато експертів називають очищення простору, - утилізацію всього і стерилізацію того, що залишилося, - єдиним вірним способом повернути порядок в "брудне" життя.

Читайте: Жінка відкрила дуже незвичайний спосіб лікування депресії

Зокрема, про це говорять популярні онлайн-гуру чистоти Марі Кондо, Софі Хінкліфф (місіс Хінч) і Лінсі "королева чистоти" Кромбі.

Відео дня

Кірш, хоча і називає "сумним", що деякі люди вважають прибирання свого роду терапією, в цілому підтримує цю ідею.

"Навчитися орієнтуватися в житті без наркотиків - все одно що вчити нову мову. Речі, мотлох, безлад, було легше", - йдеться в повідомленні.

Названо важливий крок, як назавжди кинути алкоголь і наркотики

За словами письменниці, на початку 2010-их років, її організм був перевантажений горілкою і валіумом, відчував інтоксикацію, яка викликала тряску, пітливість, відразу до себе, плач і блювоту.

Тоді вона вирішила пройти реабілітацію, а після цього влаштуватися в клінінгову службу.

Через залежність жінка відштовхнула від себе всіх своїх близьких, і втратила їх довіру, через що після змогла знову зблизитися з ними з великими труднощами, - влаштувавши такий безлад у власному житті, вона вважала важливим наводити порядок в інших будинках, це було символічно.

Названо важливий крок, як назавжди кинути алкоголь і наркотики

Однак, люди не повинні думати, що, прибравши свою квартиру, вони зможуть очиститися зсередини, оскільки проблеми залишаться незалежно від ступеня чистоти навколишнього простору, тому не варто сприймати прибирання як ритуал, і терапію, а використовувати її в якості супутнього методу.

Нагадаємо, що раніше громадськість сколихнула страшна історія, як молода мати вбила свою дитину, напоївши його токсичним від наркотиків молоком.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки