МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Небезпечний для сексу: Супрун попередила про страшні наслідки алкоголю

Вживання алкоголю може призвести до сексуальних проблем, розвитку небезпечних захворювань і навіть ранньої смерті.

Про головні небезпеки спиртного розповіла на своїй сторінці в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Вона поділилася науково обгрунтованими фактами про незворотні наслідки вживання алкогольних напоїв.

Так, за її словами, алкоголь не здатний врятувати від депресії. "Непитущі й алкоголіки мають однакові шанси розвинути депресію70 і 80% відповідно", – написала Супрун. Ідеальний варіант, на її думку, – один келих вина на день.

"Вміти пити" погано", – попередила чиновниця. Супрун пояснила, що ті, хто п'ють і не п'яніють, схильні до ще більшого впливу спирту, який перетворюється в печінці на токсичний альдегід. "Накидатися", за словами Супрун – не найкорисніше рішення.

В. о. міністра також попередила: безпечної дози алкоголю не існує, оскільки він у будь-якому випадку впливає на організм.

"Алкоголь збільшує ризик деменції, раку підшлункової, стравоходу, печінки, прямої кишки, молочної залози. Люди, які надмірно споживають алкоголь, мають більш високі ризики серцево-судинних хвороб, гіпертензії й абдомінального ожиріння. Крім цього, алкоголь погіршує поглинання вітамінів кишечником", – пояснила вона.

Супрун також розвінчала популярний міф про спиртне. "Алкоголь не продовжує життя. Навпаки", – закликала вона не вірити в спотворені розповіді.

Вона також попередила про небезпеку вживання алкоголю для сексуального життя. "Спиртне погіршує здатність міркувати логічно і раціонально. Часто при цьому активується ризикова сексуальна поведінка, тобто незахищений секс із випадковими партнерами. З іншого боку, падіння тиску через сильну інтоксикацію іноді робить ерекцію неможливою", – пояснила Супрун.

Супрун попередила про страшні наслідки алкоголю

Hyser

За словами чиновниці, жіночий і чоловічий організм по-різному реагують на алкоголь. "У жінок, які страждають на алкоголізм, в мозку істотно збільшені ділянки, що відповідають за задоволення і заохочення поведінки. А у чоловіків навпаки", – пояснила вона більшу поширеність залежності серед представників чоловічої статі.

Також, за словами в. о. міністра, вчені вважають, що мозок жінок більш вразливий до враження алкоголем.

Крім того, Супрун також розповіла про важливу заборону: в жодному разі не можна вживати разом алкоголь і каву.

"І наостанок. Навіть якщо всі ці аргументи вас не навернули до шанування води, кави і чаюніколи не сідайте за кермо, якщо випили. Будь-яка кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння і підвищує ризики потрапити в аварію", – підсумувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун порадила при вживанні алкоголю запивати його водою, замість того щоб заїдати випите.

В. о. міністра також закликала українців зовсім відмовитися від спиртного, оскільки жоден алкогольний напій не може принести користі здоров'ю.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

3
Коментарі
4
6
Смішно
8
Цікаво
1
Сумно
4
Треш

Блоги медицини