Недосипання і стрес убивають: з'ясувалася нова небезпека

Недосипання і стрес убивають: з'ясувалася нова небезпека

Недосипання і стрес на роботі в середньому у три рази підвищують ризик смерті від серцево-судинних причин у працівників із гіпертонією.

Такими є результати дослідження, проведеного фахівцями Мюнхенського технічного університету, передає "Лента.ру". Учасниками експерименту стали люди з гіпертонією у віці від 25 до 65 років. За ними спостерігали протягом 18 років.

Як з'ясувалося, що працюють на нервовій роботі вмирали через серцево-судинні захворювання в 1,6 рази частіше. Якщо у випробовуваних був недолік сну, ризик передчасної смерті зростав втричі.

Відео дня
Недосипання і стрес убивають: з'ясувалася небезпека

Раніше вчені Кельнського університету (Німеччина) прийшли до висновку, що людина, що страждає від нестачі сну, більш схильна до вживання шкідливої їжі і зайвої ваги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, інші ж вчені стверджують, що тривалий сон загрожує передчасною смертю через те, що сприяє розвитку серцево-судинних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки