МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Ніколи не хворіють на рак і живуть до 120 років: розкриті секрети довголіття племені хунза

Феноменальне плем'я хунза і його життя обросло багатьма легендами і домислами. Але факт залишається фактом: ці люди практично не хворіють, не страждають від онкологічних захворювань і живуть до 120 років.

Видання Health today magazine стверджує, що незважаючи на свою віддаленість від цивілізації, 95% жителів племені є грамотними, їхня очікувана тривалість життя становить близько 100 років і вище, а про їхню працездатність ходять легенди. Крім того, вони їдять тільки натуральну їжу.

Ось кілька секретів довголіття від старожилів племені:

Розвиток мозку і здоровий глузд

Ви можете почати розвивати здоровий розум ще в молодому віці: ніколи не припиняйте читати і думати.

Здорові та щасливі відносини

Це стосується не тільки любові й особистого життя. "Здорові відносини" іноді означають добрий зв'язок із самим собою, коли ви знаєте і визнаєте всі свої приховані почуття й емоції, допомагаючи їм розчинятися в здоровій енергії, якими б "інфекційними" вони не були.

Використання методів самонавчання і медитації може допомогти вам краще зрозуміти ваші потреби і бажання, що може привести до більшої і ширшої атмосфери любові для вас самих і для всіх, хто оточує вас.

Не соромтеся виражати свої почуття, тому що придушення їх іноді може привести до безодні. Висловлюючи свої почуття, ви можете зробити ваші відносини "зрілими" і рости з ними в здоровому напрямку.

Уникайте стресу

Легко сказати, важко реалізувати, чи не так? Ми повинні якось навчитися справлятися з цими сучасними зобов'язаннями й ускладненнями, повинні "піти у відставку" й уповільнити своє існування в якомусь мирному місці, де можна буде знову з'єднатися з природою і спробувати жити більш спокійним життям.

Їсти органічну їжу

Люди хунзи їдять тільки те, що вони вирощують, і вони здорові настільки, що навіть не знають, що таке рак.

5. Фізична активність

Вона повинна бути у вашому житті кожен день.

Ви не стаєте молодшими, але ви повинні намагатися стати старшими", - радять старожили.

Жителі цього племені живуть у дуже суворих умовах на півночі Індії в Гімалаях, на березі річки Хунза. Це місце називається дуже красиво - Щаслива долина. Вперше про це плем'я розповів талановитий англійський лікар Мак Каррісон, який на початку минулого століття лікував хворих у цих районах.

Усі племена, які там живуть, не блищать здоров'ям - туберкульоз, тиф, діабет, базедова хвороба, спадковий кретинізм, чума, холера, сифіліс. А серед хунзів усі були здорові (кілька переломів кісток і запалення очей).

Як раніше повідомляв "Обозреватель", згідно з висновками фахівців, гарбуз чинить омолоджуючу дію на організм, завдяки своїй здатності до регенерації пошкоджених тканин.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини