Огірковий сік може сприяти зниженню тиску: результати дослідження

Огірковий сік може знизити тиск

Високий кров'яний тиск або гіпертонія, може підвищити ризик серцевого нападу. Вчені з'ясували, що дієта з огірковим соком може бути більш ефективною для його запобігання, ніж вправи.

Дослідники порівняли два втручання при підвищеному артеріальному тиску: сік огірка і швидку ходьбу, пише Еxpress. Вони проаналізували попередні докази того, що вживання огірка пацієнтам із гіпертонією може значно знизити артеріальний тиск.

При цьому швидка ходьба також значно знижує артеріальний тиск. Так, сорок учасників були розділені на дві групи. Перша приймала огірковий сік, а друга група займалася швидкою ходьбою.

Відео дня

Учасникам давали 150 мл огіркового соку протягом семи днів поспіль, в той час як під час вправи виконувалася швидка ходьба протягом 20-30 хвилин вісім разів протягом двох тижнів. Систолічний та діастолічний артеріальний тиск вимірювали двічі до і після прийому огіркового соку і вправ швидкої ходьби.

В результаті виявилося, що вживання соку огірка протягом тижня призвело до зниження систолічного артеріального тиску на 10,2 мм рт.ст. і діастолічного артеріального тиску на 8,9. При цьому вправи привели до зниження артеріального тиску на 4 мм рт.ст., систолічного тиску на 3,5 мм рт.

Учені зробили висновок, що втручання соку огірка більш ефективне, ніж втручання швидкої ходьби, в зниженні артеріального тиску у літніх пацієнтів із гіпертонією.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, в мережі розповіли про незвичайну дієту, популярність якої почала зростати останнім часом. Її суть у тому, щоб харчуватися, згідно з фазами місяця. Таку дієту використовувала для схуднення всесвітньо відома 63-річна співачка Мадонна та інші світові знаменитості.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки