Постраждає фігура: з'ясувалася несподівана небезпека сну при світлі

Постраждає фігура: з'ясувалася несподівана небезпека сну при світлі

Останні медичні дослідження показали, що сон при включеному світлі і ожиріння пов'язані між собою.

Як виявилося, освітлення під час нічного сну негативно впливає на роботу метаболізму, передає "Сегодня".

Вчені з Медичної школи Фейнберг при північно-західному університеті в Чикаго поінформували, що людям, які стежать за своєю вагою протипоказано спати при включеному світлі.

"Наші дослідження показують, що сон при освітленні робить сильний вплив на показники резистентності до інсуліну", - сказав доктор Айві Чунг Мейсон.

Відео дня

Навіть одна ніч впливу світла під час сну різко впливає на показники резистентності до інсуліну. В результаті це зменшує здатність клітин реагувати на дію інсуліну, що переносить глюкозу з кровотоку, і передує розвитку діабету другого типу та ожиріння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали головну причину ожиріння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки