Потрібен відпочинок: з'ясувалася несподівана користь неробства

Потрібен відпочинок: з'ясувалася несподівана користь неробства

Тимчасове неробство робить людей більш креативними і допомагає їм швидше вирішувати проблеми.

До такого висновку прийшли фахівці. Вони спиралися у своїх міркуваннях на книгу психолога Дорін Додж-Мегі "Як збалансувати життя і технології у цифровому світі", пишуть "Известия".

За словами психолога Сенді Манн, у Голландії є таке поняття як "ніксен", що позначає процес, коли людина нічим не зайнята. Психолог провела дослідження, яке показало, що це заняття приносить користь.

Читайте: Як їсти і не товстіти: вчені назвали ідеальну дієту

Відео дня
Потрібен відпочинок: з'ясувалася несподівана користь неробства

"Нехай розум шукає свою власну стимуляцію. Саме коли ви вдаєтеся до марень і дозволяєте собі витати в хмарах, у вас більше шансів прийти до креативності", — говорить вона.

Крім того, з'ясувалося, що подібне неробство може добре підвищити продуктивність.

У свою чергу, професор з лідерського розвитку і організаційних змін Манфред Кетс де Вріс закликав нічого не робити цілеспрямовано.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що сидяча робота, мінімум по шість годин день, викликає десятки тисяч смертей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки