Розвінчано черговий міф про шкідливість кави перед сном

Розвінчано черговий міф про шкідливість кави перед сном

Вживання кави протягом чотирьох годин перед сном ніяк не впливає на його якість і тривалість.

Такими є результати дослідження, яке провели вчені з Флоридського Атлантичного університету та їхні колеги з декількох наукових установ США, передає "Російська газета".

Відзначається, що брали участь у них 785 осіб. Усі вони – афроамериканці, середній вік яких склав 63,7 роки, дві третини з них – жінки.

Кава не завжди шкодить здоровому сну
Відео дня

Вчені вирішили з'ясувати, як вечірнє вживання алкоголю, нікотину і кофеїну впливає на сон. Так, кожному видали актіограф (датчик, що фіксує активність протягом дня), також вони вели щоденні щоденники сну, в яких записували, скільки алкоголю, кофеїну або нікотину вони споживали протягом чотирьох годин перед тим, як відправитися в ліжко.

У результаті залежності між вечірньою кавою і параметрами сну не виявилося.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що схильність до вживання кави не є ні фактором ризику онкологічних захворювань, ні способом захисту від раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки