"Став частиною нашого тіла": Супрун дала поради для подолання поширеної залежності

'Став частиною нашого тіла': Супрун дала поради для подолання поширеної залежності

Надмірне використання мобільних телефонів змінює нашу поведінку і впливає на здоров'я не найкращим чином.

Існує навіть специфічний набір симптомів, наприклад оніміння пальців або порушення постави, крім того, зростають ризики виникнення залежності, порушення сну і навіть появи депресії, попереджає в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"Нам уже важко уявити життя без телефонів. Складається враження, що вони стали мало не частиною нашого тіла. Зібрали кілька простих порад, які насправді досить важко виконати. Вони допоможуть вам зменшити час користування телефоном і зберегти здоров'я. Тому спробуйте влаштувати експеримент і реалізувати хоча б кілька з них", - написала вона.

Відео дня

Читайте: Неприємний запах з рота: Супрун розкрила причину і сказала, що робити

Супрун радить не використовувати телефон як будильник.

"Оскільки телефон знаходиться поруч з ліжком, з'являється спокуса відразу відповідати на не дуже важливі повідомлення або переглядати статус у соціальних мережах. Тому краще замінити телефон на звичайний будильник, і по можливості навіть не залишати телефон у кімнаті, де ви спите. Це стосується і годинника. Краще мати годинник на руці, ніж постійно перевіряти час на телефоні. у такому випадку ймовірність, що ви будете відволікатися зменшується в рази", - написала вона.

Також медик радить вимикати сповіщення:

"Вони дуже часто відволікають нашу увагу. Іноді ми реагуємо на одне сповіщення, а потім розуміємо, що вже довгий час перегортаємо стрічку новин в соціальних мережах. Щоб уникнути цього, налаштуйте повідомлення найоптимальнішим чином, наприклад вимикайте їх в робочий час або просто приберіть звук".

Читайте: "Інша річ - алкоголь": Супрун розвінчала популярний "літній" міф

Виберіть певний період протягом дня, коли ви не будете взагалі торкатися телефону.

"Телефон зазвичай не потрібний за обіднім столом, у ванній кімнаті чи під час перегляду фільму або читання книги. Тому плануйте перерви від телефону в цей час, наприклад, залишайте його в іншій кімнаті", - пропонує Супрун.

Крім того, вона нагадує, що необхідно видалити додатки і профілі в соціальних мережах, якими давно не користуєтеся.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун розвінчала популярний міф про бахили в лікарнях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки