МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Учені виявили спосіб уберегтися від передчасної смерті

Проживання поруч із зеленими насадженнями, а також часті прогулянки в парках можуть бути способом зменшити ризик передчасної смерті.

До такого висновку прийшли вчені Луісвільського університету в США, наукова робота яких опублікована в пресрелізі на MedicalXpress. На думку фахівців, ці чинники можуть компенсувати негативний вплив забрудненого повітря на здоров'я серця і кровоносних судин.

У своєму дослідженні експерти проаналізували жорсткість артерій у дорослих добровольців з такими супутніми захворюваннями, як ожиріння, високий кров'яний тиск, діабет і високий рівень холестерину, що поміщає учасників у категорії середнього або високого ризику серцевих захворювань.

Крім того, в ході дослідження враховувалися фактори навколишнього середовища місцях проживання людей, наприклад, показник рівня рослинності і концентрація твердих частинок і озону в повітрі.

Коли рівні твердих частинок і озону були високими, у учасників виявлялася більш висока жорсткість артерій, однак у тих, хто жив в районах з великою кількістю зелених насаджень, поліпшувалася функція кровоносних судин. При цьому вплив рослинності залишався високим навіть з урахуванням способу життя добровольців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені Норвезького університету природних і технічних наук з'ясували, що інтенсивні тренування протягом п'яти років – ефективний спосіб поліпшити здоров'я, підвищити якість життя і уповільнити старіння.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини