Вчені дізналися про смертельну небезпеку солі: в чому справа

Вчені дізналися про смертельну небезпеку солі: в чому справа

Вживання великої кількості солі пов'язано зі значним збільшенням ризику розвитку розсіяного склерозу.

До такого висновку прийшли вчені Єльського університету США, передає MedicalXpress. Медики виявили, що в клітинах при великій концентрації солі відбувається активація сигнального шляху Wnt, одним з компонентів якого є білок β-катенин.

Цей шлях приводить до порушення роботи регуляторних Т-клітин, які виробляють цитокіни інтерферон-гамма і інтерлейкін-10. Дисбаланс в цих цитокінів призводить до запальних процесів, що вражає центральну нервову систему.

Відео дня

Розсіяний склероз - це хронічне аутоімунне захворювання, при якому відбувається порушення мієлінової оболонки нервових волокон головного і спинного мозку, уражаються різні відділи нервової системи.

Ефективних методів лікування захворювання поки не існує, а середня тривалість життя хворих на 5-10 років менше, ніж здорових людей.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше медики назвали нову небезпеку від проблем з вагою .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки