МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Вчені дізналися, як бойові мистецтва впливають на мозок

Відомо, що фізична активність позитивно впливає на стан здоров'я. Однак нещодавно вченими в ході досліджень вдалося довести, що для хорошої роботи мозку особливо підходять бойові мистецтва.

Про це повідомляє The Independent.

Так, бойові мистецтва, за їхніми словами, не тільки розвивають фізичну силу і витривалість, але і тренують пам'ять, реакцію і кмітливість.

Вчені стверджують, що розумова сила дуже важлива для бойових мистецтв. І сильна ударна сила майстрів карате може бути спрямована на поліпшення контролю над рухом м'язів в мозку, а не на збільшення м'язової сили.

Дослідження також показали, що діти, які практикують тхеквондо, показують кращі результати в точних науках і дисципліні.

В ході досліджень вчені приділяли особливу увагу оцінці розумового контролю, оскільки попередні дослідження показали, що свідомість і фізичне навантаження можуть впливати благотворно на увагу.

Так, для випробувань вчені запросили 21 дорослу людину-любителя, які практикують бойові мистецтва (карате, дзюдо і тхеквондо) і 27 осіб, які не мають "бойового" досвіду.

Для учасників організували завдання на перевірку уваги. Найбільш високі результати показали учасники з першої групи, при цьому, чим більше стаж тренувань, тим вище бал.

Судячи з результатів спостережень, вчені прийшли до висновку, що практика бойових мистецтв є одним з тих рідкісних физичних навантажень, які допомагають протренировали мозок так само сильно, як і тіло.

Раннє "МедОбоз" писав, що вчені знайшли смачний спосіб покращення роботи мозку.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
3
3
Смішно
3
Цікаво
3
Сумно
3
Треш

Блоги медицини