Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

25,6 т.
Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

Пізні вечері можуть завдати шкоди здоров'ю серця і викликати цукровий діабет.

До такого висновку прийшли вчені Колумбійського університету, передає Live Science. Так було проаналізовано дані обстеження 12 700 людей у віці від 18 до 76 років.

Як з'ясувалося, більше половини опитаних вживали 30 відсотків щоденної норми калорій пізніше шести годин вечора.

У них виявився вищим рівень цукру в крові натще і вміст інсуліну, а також відносно великий HOMA-IR - показник інсулінорезистентності. Також у них реєструвався більш високий кров'яний тиск.

Відео дня

Читайте: Схуднути без дієт і спорту: вчені назвали спосіб

Так, у любителів пізньої вечері ризик розвитку гіпертонії підвищувався на 29%, а переддіабету - на 19%. У 70% людей із переддіабетом розвивається діабет 2-го типу (інсулінозалежний діабет).

Можливою причиною подібного явища назвали порушення циркадних ритмів - циклічних коливань в інтенсивності біологічних процесів, пов'язаних зі зміною дня і ночі.

Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була названа найефективніша дієта осені.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки