Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

Пізні вечері можуть завдати шкоди здоров'ю серця і викликати цукровий діабет.

До такого висновку прийшли вчені Колумбійського університету, передає Live Science. Так було проаналізовано дані обстеження 12 700 людей у віці від 18 до 76 років.

Як з'ясувалося, більше половини опитаних вживали 30 відсотків щоденної норми калорій пізніше шести годин вечора.

У них виявився вищим рівень цукру в крові натще і вміст інсуліну, а також відносно великий HOMA-IR - показник інсулінорезистентності. Також у них реєструвався більш високий кров'яний тиск.

Відео дня

Так, у любителів пізньої вечері ризик розвитку гіпертонії підвищувався на 29%, а переддіабету - на 19%. У 70% людей із переддіабетом розвивається діабет 2-го типу (інсулінозалежний діабет).

Можливою причиною подібного явища назвали порушення циркадних ритмів - циклічних коливань в інтенсивності біологічних процесів, пов'язаних зі зміною дня і ночі.

Вчені назвали нову небезпеку пізньої вечері

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була названа найефективніша дієта осені.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки