Схуднути без дієт і спорту: вчені назвали спосіб

224,1 т.
Схуднути без дієт і спорту: вчені назвали спосіб

Організм людини, перебуваючи в стані спокою ввечері, спалює на 10% кілокалорій більше, ніж вранці.

До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи Гарварда (США). Фахівці додали, що працює це лише в разі збігу біологічних ритмів людини з реальним часом доби, передає Current Biology.

Експеримент проводився на групі з семи добровольців, які більше місяця жили в лабораторії без вікон, не отримували ніякого навантаження і перебували в стані спокою.

Виявилося, що якщо біологічний і фактичний вечір збігаються, організм людини щогодини спалює приблизно полграмма жиру без будь-яких зусиль.

Відео дня

"Якщо людина порушує режим дня, лягає спати все пізніше і пізніше, то різниця між часом настання біологічного і фактичного вечора зростає. В результаті біологічний вечір настає в несприятливий для спалювання калорій час доби", - додається в дослідженні.

Так з'ясувалося, що чіткий режим дня дозволяє спалювати більше калорій і не набирати зайву вагу.

Схуднути без дієт і спорту: вчені назвали спосіб

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше став відомий топ-3 '' агресивних '' дієт.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки