Вчені спростували давній міф про корисність "сонячного вітаміну"

Вчені спростували давній міф про корисність 'сонячного вітаміну'

Прийом вітаміну D не впливає сприятливо на стан кісток людини.

Про це йдеться в роботі вчених із Оклендського та Аберінського університетів, яка була опублікована в журналі The Lancet Diabets & Endocrinology.

Фахівці дійшли такого висновку, грунтуючись на 81 дослідженні. У результаті аналізу автори роботи з'ясували, що вітамін D не запобігає переломам і не покращує мінеральну щільність кісткової тканини. Такий ефект досягається тільки природним шляхом, приймаючи сонячні ванни і вживаючи такі продукти, як риб'ячий жир, гриби та морепродукти.

Відео дня

Читайте: Міфи і секрети довголіття: вітаміни, здоровий спосіб життя і щорічне обстеження

Дослідження були проведені серед пенсіонерів, але вчені кажуть, що це стосується людей будь-якого віку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені зробили несподіване відкриття про вітаміни.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки