Вживання яких продуктів сприяє продовженню життя: дослідники дали відповідь

Вживання фруктів може продовжити життя

Дослідники виявили, що вживання майже всіх фруктів сприяє продовженню життя. А споживання картоплі навпаки привело до підвищення ризику смерті на 32%.

Так, фактичні дані дослідження показали, що щоденне вживання хоча б п'яти порцій різних фруктів і овочів приносить значну користь для здоров'я, передає Express. Порція фруктів або овочів – це 80 грам.

Кампанія під назвою "П'ять днів в день" заснована на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), яка рекомендує вживати мінімум 400 грам фруктів і овочів в день, щоб знизити ризик серйозних проблем зі здоров'ям, таких як серцеві захворювання, інсульт та інші види раку. Відзначається, що фрукти та овочі – хороший джерело вітамінів і мінералів, в тому числі фолієвої кислоти, вітаміну С і калі.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, медики та вчені різних країн давно довели важливість дотримання дієт і фізичних вправ для хорошого здоров'я. А тепер серед безлічі видів високого спорту вказали на ті, які здатні не тільки покращити фізичну форму, а й збільшити тривалість життя людини приблизно на 25%.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки