Як позбутися похмілля: названі найкращі продукти

Як позбутися похмілля: названі найкращі продукти

Найшвидше впоратися з похміллям організму людини допомагають груші, лайм, помідори, огірки, а також сир і кокосове молоко.

Такого висновку дійшли вчені з Інституту хімічної технології в індійському Мумбаї, пише "Российская газета". Причина полягає у знищенні ацетальдегіду, який накопичується в організмі з етанолу.

Для його руйнування потрібні алкогольдегідрогеназа (АДГ) і альдегіддегідрогеназа (АЛДГ). Саме вищевказані продукти, а також фініки й імбир підвищують активність ферментів, необхідних для боротьби з наслідками веселої вечірки.

Відео дня

Водночас вчені попереджають про шкоду кави під час похмілля. Вона може навіть продовжити неприємний стан. Шкоди завдадуть вітамін С, яйця, зернові й молоко.

Як позбутися від похмілля

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розкрили секрет, як можна уникнути похмілля.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки