Як правильно пити вино, щоб схуднути: чотири правила

Як правильно пити вино, щоб схуднути

Іноді алкоголь, зокрема вино, може допомогти досягти заповітної мети - схуднути. Для цього потрібно знати кілька правил його вживання.

"Единственная" запропонувала поради, якими потрібно скористатися у цьому випадку.

Пити потрібно сухе

Червоне і біле сухе вино - самий низькокалорійний алкоголь. Воно містить найменше цукру і майже не викликає похмілля. Крім того, вчені говорять, що вино перед сном допомагає схуднути, його компоненти активніше спалюють жир.

Разом з келихом - стакан води

Щоб зробити вино ще менш калорійним, його можна трохи розбавити водою, також це дозволить уникнути швидкого сп'яніння, і не буде вабити "закусити" чимось смачненьким. Також можна випити воду перед вечіркою, не забувати про воду під час неї і після. Це допоможе підтримати водний баланс в організмі.

Відео дня

Закушувати обов'язково

Їжа уповільнює швидкість всмоктування алкоголю в організм, а, значить, шкоди від нього буде менше. Закушувати, звичайно, не варто смаженою картоплею. Вибираємо сири та інші, якщо не нізкокаларійні, то корисні закуски. Можна дозволити навіть трохи шоколаду - вчені говорять, що шоколад і червоне вино разом корисні і роблять стрункими.

Потрібен контроль

Найбанальніша, але ефективна порада - знати міру. Дослідження говорять, що пити трохи вина в день - вкрай корисно. Саме з любов'ю до червоного вина вони пов'язують низьку серцево-судинну захворюваність у жителів півдня Франції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували несподівану користь алкоголю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки