Як швидко зміцнити пам'ять: знайдено простий спосіб

Як швидко зміцнити пам'ять: знайдено простий спосіб

Вчені зі США та Японії знайшли простий спосіб зміцнити нашу пам'ять і нічого не забувати.

Зокрема, дослідники встановили, що десятихвилинна зарядка дозволяє зробити зв'язок між частинами мозку, відповідальними за формування та зберігання спогадів, міцнішим, пише журнал Proceedings of the National Academy of Sciences.

Це продемонстрували випробування на добровольцях, чию мозкову активність вчені відстежували за допомогою томографа.

Як швидко зміцнити пам'ять: знайдено простий спосіб
Відео дня

Виявилося, що невеликого фізичного навантаження цілком достатньо для того, щоб відділи мозку, які наділяють людину здатністю до запам'ятовування інформації, стали краще функціонувати.

Нейробіологи відзначають, що десятихвилинна зарядка дала моментальний ефект зміцнення пам'яті.

Вони допускають, що фізична активність може сприяти утворенню нових клітин у ділянках мозку, відповідальних за якість пам'яті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, продукти харчування, в яких багато заліза, цинку і вітамінів групи B, покращують пам'ять людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки