МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Вчені назвали несподівані наслідки стресу

Вчені з'ясували, що в стресових ситуаціях людина краще засвоює негативну інформацію, що допомагає об'єктивніше оцінити ризики для здоров'я і життя. У спокійному ж стані людина більше схильна до сприйняття тільки "хороших новин".

До відповідного висновку дослідники дійшли, проаналізувавши експеримент за участю 35 добровольців, пише Journal of Neuroscience. Піддослідних розділили на дві групи. Перша повинна була вирішити 6 математичних задач за 30 секунд і виступити з доповіддю. Другій натомість дали легкі письмові вправи.

Таким чином, перша група перебувала в більшому стресі, ніж друга. Її учасники краще запам'ятали свої дії під час переживань, а також змогли згадати пережиті в минулому негативні моменти.

Група "спокійних" не змогла відтворити свої дії, проте вони пригадали позитивні моменти зі свого життя. Для чистоти експерименту його провели також на 28 пожежних, і це дослідження підтвердило результати.

Як писав OBOZREVATEL, вчені виділяють два види стресу: шкідливий і корисний, який необхідний для повсякденного життя, оскільки дозволяє мобілізувати ресурси організму.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
1
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини