Знайдено несподіваний зв'язок між ранньою смертю і міцною любов'ю

18,4 т.
Знайдено зв'язок між смертю і любов'ю

У людей, які втратили кохану людину, підвищується ризик смерті через зупинку серця протягом перших трьох місяців.

До такого висновку прийшла група дослідників під керівництвом Кріса Фагундеса з Університету Райса, передає "Лента.ру".

У дослідженні взяли участь 65 чоловік у віці від 51 до 80 років, яких розділили на дві групи: 32 людини були вдовами або вдівцями, а 35 - потрапили в контрольну групу для порівняння.

Виявилося, що у перших у крові спостерігався підвищений рівень сполук, які викликають запальні процеси, включаючи цитокіни TNF-альфа (на 7 відсотків) і IL-6 (на 5 відсотків). Крім того, у них на 47 відсотків знижувалася варіативність серцевого ритму, що сприяє розвитку серцевої недостатності.

Відео дня

Ризик смерті в середньому збільшувався на 41 відсоток, при цьому основним фактором ставали серцево-судинні захворювання.

Як повідомляв "Обозреватель", недолік сну провокує безліч хвороб, які можуть стати причиною передчасної смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки