Запобігають раку і уповільнюють старіння: вчені назвали користь популярних продуктів

43,3 т.
Запобігають раку і уповільнюють старіння: вчені назвали користь популярних продуктів

Речовина гідрохінон, яка міститься в шоколаді, чаї, каві та вині в поєднанні з цинком уповільнює процеси старіння в людському організмі і запобігає окислювальному стресу.

До такого висновку прийшли дослідники з Університету Ерлангена-Нюрнберга в Німеччині, пише Phys.org. Повідомляється, що цинк вступає в хімічний зв'язок з гідрохіноном і знешкоджує стимулюючі старіння супероксиди.

"Вважається, що супероксиди грають певну роль в процесі старіння і низці захворювань, таких як запалення, рак або нейродегенеративні хвороби", ‒ пояснили вчені.

Водночас наголошується, що самі по собі гідрохінони не здатні зруйнувати шкідливі сполуки. Це можливо тільки за сприяння цинку. Як відомо, серед продуктів з високим вмістом цинку ‒ арахіс, яловичина, квасоля та курячі яйця.

Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, вчені назвали ефективний спосіб зменшення ризику передчасної смерті, продовження життя і здорового старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки