З'ясувалася смертельна небезпека популярної в Україні страви

248,6 т.
З'ясувалася смертельна небезпека популярної в Україні страви

Яєчня може нести шкоду для організму людини, якщо сильно нею зловживати.

Як пише The New York Times, недавнє дослідження показало, вживання великої кількості смажених яєць може збільшити рівень холестерину у крові.

У науковому експерименті взяли участь 30 тисяч осіб, середній період спостереження склав 17 років. Він показав, що кожні додаткові 300 мг холестерину в денному раціоні збільшували ризик серцево-судинних захворювань на 17%, а ризик передчасної смерті — на 18%.

Відео дня

Читайте: Мити чи не мити? Експерти зруйнували міфи про приготування популярних продуктів

Ілюстрація

Виходячи з цього, видання дійшло висновку, чим більше людина їсть яєць, тим вище ризик для організму.

Як раніше писав OBOZREVATEL, вживання газованих напоїв з цукрозамінники серйозно підвищує ризик виникнення інсульту та недоумства.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки