Вчені: у грудному молоці недостатньо вітаміну D

6,8 т.
ГВ, вітамін D

Американські вчені з’ясували, що більшість немовлят на грудному вигодовуванні не отримують достатньої кількості вітаміну D.

Про це повідомляє daily mail.

Вчені з клініки Майо (США) провели дослідження, яке показало, що п'ята частина всіх новонароджених (приблизно 800 000 малюків) щорічно страждають від дефіциту вітаміну D, наслідком чого є ризик розвитку рахіту та остеопорозу.

Молодих мам закликають до грудного вигодовування, бо це, безсумнівно, найкраще для малюків, однак нове дослідження підтвердило страхи багатьох новоспечених батьків – грудне молоко вкрай рідко містить достатню кількість вітаміну D.

Видео дня

Проте, експерти наголошують на тому, що ці результати не повинні стати причиною переходу на штучне годування. Замість цього всім молодим мамам радять приймати харчові добавки з вітаміном D або додавати цей вітамін безпосередньо в грудне молоко.

Автори дослідження поспілкувалися з мамами на цю тему, і з’ясували, що якби вони мали вибір, то більшість матерів воліли б самостійно вживати добавки з даним вітаміном, а не давати їх малюкам. Мами заявили, що безпека є основним показником, за яким вони обиратимуть метод збагачення раціону малюка достатньою кількістю вітаміну D.

Як повідомляв "Обозреватель", в соцмережах запущено новий флешмоб в підтримку грудного вигодовування.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства